Nasza oferta

 

Dysponujemy rozbudowanym taborem samochodowym do transportu ciężkiego, ładunków nietypowych, silosowych i chłodniczych

 

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się transportem międzynarodowym i przewozami ładunków na terenie kraju, z doświadczeniem sięgającym 1970 r. Dysponujemy zróżnicowaną flotą zestawów transportowych i pojazdów ciężarowych, która pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego wszystkie przewozy wykonujemy profesjonalne i terminowo.

  • transport ponadgabarytowy
  • transport niskopodwoziowy
  • maszyn i urządzeń
  • transport silosowy
  • transport chłodniami
  • linie drobnicowe – od 1 do 33 palet
  • przeglądy rejestracyjne

Transport ponadnormatywny, silosowy i chłodniczy

Nasza firma dysponuje bogatym zapleczem pojazdów renomowanych marek, dostosowanych do specjalistycznego transportu. W naszym taborze, obok klasycznych ciągników siodłowych i naczep z plandekami, znajdują się samochody dostosowane do przewożenia ładunków nietypowych, silosowych i chłodniczych (m.in. chłodnie i naczepy niskopodwoziowe do transportu maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych).

Usługi z zakresu logistyki

Wśród naszych usług znajdą Państwo także magazynowanie oraz różne działania z zakresu logistyki. Nasza firma ma własny dział spedycji i logistyki, odpowiedzialny za optymalizację realizowanych przez nas przewozów międzynarodowych oraz tych na terenie naszego kraju. Naszym Klientom służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych usług.

Przeglądy rejestracyjne

W Wierzchosławicach mieści się nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, na której oferujemy przeglądy techniczne wszystkich typów pojazdów samochodowych, a także m. in. przyczep, naczep, ciągników rolniczych i motocykli. Stacja jest wyposażona w skomputeryzowaną ścieżkę diagnostyczną.