Transport chłodniczy

Transport najnowszymi modelami chłodni

Dysponujemy taborem nowoczesnych chłodni, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są to samochody z możliwością głębokiego mrożenia i systemem kontroli temperatury, w którym istnieje możliwość generowania wydruków temperaturowych. Pojemność chłodni to 33 europalety. Nasze usługi transportu chłodniami świadczymy na terenie kraju i za granicą.

Kadra wykwalifikowana do transportu chłodniczego

Za transport chłodniczy w naszej firmie odpowiada wyspecjalizowana kadra, wyszkolona w zakresie obsługi chłodni oraz profesjonalnego załadunku i rozładunku towarów o szczególnych wymaganiach. Wiemy, że mrożone towary należy przewozić szybko, dlatego wszystkie transporty chłodniami szczegółowo planujemy i wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Specjalistyczne doradztwo w zakresie logistyki

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, specjaliści z działu spedycji i logistyki MIŚ Transport z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące transportu chłodniczego. Służymy także doradztwem w zakresie wyboru rozwiązań logistycznych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta.