Transport ponadgabarytowy

Specjalistyczny transport ponadgabarytowy

                                                      

Transport ponadnormatywny to jedna z wiodących gałęzi działalności naszej firmy. Specjalizujemy się w przewożeniu ładunków nietypowych, takich jak konstrukcje stalowe, maszyny budowlane i rolnicze, zbiorniki, kontenery, pogłębiarki, przenośniki taśmowe, kruszarki, jachty oraz inne urządzenia oraz towary, których gabaryty nie pozwalają na zastosowanie tradycyjnego transportu. Dysponujemy naczepami niskopodwoziowymi o zróżnicowanych rozmiarach.

 

Uprawnienia na ponadnormatywny transport międzynarodowy

 

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i zezwolenia na realizowanie przewozów ponadnormatywnych na terenie UE i Europy Środkowowschodniej. Dysponujemy także samochodami pilotażowymi oraz wykwalifikowaną kadrą, która jest w stanie zapewnić obsługę logistyczną pilotowanych transportów.

 

Dodatkowo, w razie potrzeby, specjaliści z naszego działu spedycji z przyjemnością pomogą Państwu w uzyskaniu zezwoleń na przewozy międzynarodowe czy pilotaż oraz dopełnieniu innych niezbędnych formalności.

 

Tabor od renomowanych producentów

 

Transport ponadgabarytowy realizujemy nowoczesnymi naczepami niskopodwoziowymi sprawdzonych marek, takich jak Faymonville, Goldhofer, Nooteboom, Kaessbohrer. Dzięki temu, że dysponujemy wysokiej jakości taborem, wszystkie przewozy możemy realizować profesjonalnie i terminowo.