Usługi pilotażu

 

 

Oferujemy usługi pilotażu pojazdami BF2 oraz BF3

 

Jesteśmy firmą, która odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji szeroko pojęte usługi z zakresu pilotażu. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem dostosowanych do tego samochodów transportowych BF2 i BF3 oraz wykwalifikowaną kadrą pilotów. Polskie prawo nakłada na przewoźników obowiązek zapewnienia pilotażu transportom ponadgabarytowym określonym przepisami. Pilotujące pojazdy muszą być odpowiednio wyposażone i prowadzone przez wykwalifikowanego, posiadającego odpowiednie uprawnienia pilota. Wszystkie te zabiegi mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zminimalizowanie zakłóceń w jego funkcjonowaniu.

Z nami uzyskasz zezwolenie na przejazd pojazdem ponadnormatywnym 

Oferowane usługi świadczymy kompleksowo – począwszy od pomocy w zdobyciu odpowiednich zezwoleń, poprzez przejazd, aż po obsługę pojazdów pilotujących. Dodatkowo nasz dział transportów ponadnormatywnych pomoże Państwu w zdobyciu zezwoleń i dokonaniu formalności związanych z przewozem towarów ponadgabarytowych na terenie Polski i całej UE. 

MIŚ Transport – możesz nam zaufać 

Nasze wieloletnie doświadczenie w działaniach z zakresu transportu ponadgabarytowego w kraju i za granicą pozwala nam na realizację zadań w krótkim, dogodnym dla Klienta terminie, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Mogą mieć Państwo pewność, że nasze przewozy pilotażowe realizujemy w oparciu o najwyższe standardy, zawsze zgodnie z obowiązującymi wymogami i regulacjami prawa.